Nové Město nad Metují 1877 - svěcení praporu 13.5., Sign.Opitz-Praha, cín 34 mm s původním ouškem, Indra.str.45, nep.rysky, nep.skvrnka, patina, téměř

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 1500,-