Hradec Králové 1866/1896 - odhalení pomníku padlých od 49.pěšího pluku svob.pána z Hessů, Nesign., zlacený bronz 35 mm s původní stuhou, nep.hr.

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 3000,-