(5.) vzork.veletrh - podzim 1922 - protektor.odznak, Sign.Pecák, Punc., Ag 36 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem, zdobeno 41 českými granáty (1 chybí) RR!

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2400,-