Edward VII. a Alexandra - korunovační medaile 1902 - portrét krále zprava, opis / portrét královny zprava, opis, Nesign., Nepunc., Ag(?), 31mm, 12.793g, téměř

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-