Vilém II. a Augusta Victoria - výročí sňatku 1912 - dvojportrét zprava, opis / 7-řádkový nápis, Sign. E.Weigand.SC., Nepunc., Ag 45mm, 50.440g, vlas.rysky

Vyvolávací cena: 1100,- CZK - Vydraženo: 1100,-