Napoleon I. - dokončení Vítězného oblouku 1836 - poprsí zprava, opis / Vítězný oblouk, opisy, Sign. Vivier/Leveque, měď 25mm, 7.835g, krásná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1600,-