Dr.Karel Lind - AE portrétní medaile 1891 - poprsí zleva opis / alegorie, latinský opis, Sign., 58mm, 76.724g, H.7446(AR), krásná patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-