AE pražská Salvátorská medaile b.l. - Kristus zprava, opis / svatý Antonín Paduánský, opis, Sign., 41mm, 20.220g, PG.193, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina R!

Vyvolávací cena: 420,- CZK - Vydraženo: --.-