David a Spíchal - 10 let pobočky 1986 - historické budovy města, vročení, opis / znak města, opis a nápis, Sign., Punc. Ag900, 28mm, 15.785g, FM.2 R!

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-