ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - medaile za 40 let činnosti, Sign.Šmakal, zlacený bronz 40 mm s původním závěsem a vybledlou stuhou

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-