Zlatý záslužný kříž s korunou, Marko.138h, VM2.6-C-1, vydání po roce 1914, zlacený bronz, Sign."Bachruch- Budapešť", posunutá smatovaná výplň koruny

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2200,-