Účelová známka b.l., Sign.Pichl-Praga, Znak v kartuši zdobené mitrou a berlou / 3-řádkový nápis a věnec, mosaz 31 mm, 7.932g, just., skvrnka, patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 6000,-