Jauner - město Vídeň na 25.výročí vlády 1873 - císař mezi pěti postavami, nápis / korunovaný císařský znak a opis, Sign., Ag 71mm, 104.876g, nep.rys., patina R!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 44000,-