Nesign. - výstava mincí a medailí v Kremnici 1954 - stojící svatý Ladislav, opisy / uhersko-český znak, opis, Nepunc., Au986 (?), 20mm, 2.063g, patina

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4000,-