Aukce ČSN Praha 11. června 2021

2021-06-11

Silně barizovaný statér typu Aténa-Alkis, 16mm, 8.222g, G-K.47, Paulsen.48-55, Kolníková.2012.10.15, Militký.2015.3.1, dr.škr., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 32000,- CZK - Vydraženo: 55000,-

2021-06-11

Soušek - sada dvou novoražeb ve společné etui, aureus a denár, podobné jako Crawford.508/3, Alb.1617, VJ.1444, S.316+320, Sign."S", 8.055g, 4.130g R!

Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: --.-

2021-06-11

Aureus, Rv:"APOLINI.CONSERVA.", stojící Apolón, S.9899, RIC.32v - minc. Řím - ražba z let 255 - 256, dokonale opravená dírka, pěkná patina RRR!

Vyvolávací cena: 130000,- CZK - Vydraženo: 130000,-

2021-06-11

Solidus, Postavy císaře a jeho dvou synů čelně / "VICTORIA.AVG.", stylizovaná Golgota a monogramy, Constantimopolis 638-641, jako SB.761, 4.410g, nedor.

Vyvolávací cena: 8500,- CZK - Vydraženo: 8500,-

2021-06-11

Tari b.l., kříž a latinský nápis / arabský nápis, podobný Fr.632, podobný De Wit.3790, 1.004g, exc., nedor., pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 6000,-

2021-06-11

Florén b.l., stojící svatý Jan Křtitel zpředu, opis / stylizovaná lilie, opis, znak Vídně na konci opisu, Fr.1, Sa.636 (obr.248), CNA1.E.1, 3.567g, zvlněný R!

Vyvolávací cena: 36000,- CZK - Vydraženo: --.-

2021-06-11

Dukát (1387-1389) lilie, Košice-Jacobus a Christianus - sv. Ladislav, opis / znak s braniborskými orlicemi, opis, Len.17/11A, Fr.9, Husz.572, 3.525g, nep.exc.

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 22000,-

2021-06-11

Dukát (1431-1437) K-S, Kremnica-Johann Siebenlinder, svatý Ladislav, opis/ znak s dvěma českými lvy, opis, Pohl.12/D2-34, Fr.10, Husz.573, 3.525g, hr., patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 18500,-

2021-06-11

Dukát 1583, Praha-Ercker, J.64a-1, MKČ.294, 3.413g, dr.hrana nad hlavou panovníka, mírně zvlněný, pěkná patina, téměř R!

Vyvolávací cena: 40000,- CZK - Vydraženo: 40000,-

2021-06-11

Dukát 1586, Praha-Ercker, J.64b-1, MKČ.295, 3.487g, mírně zvlněný, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 50000,- CZK - Vydraženo: 50000,-

2021-06-11

Dukát 1738 KB, Kremnica, Hal.552, Husz.1586, 3.478g, nep.stopy po zasazení, pěkná patina

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: 32000,-

2021-06-11

Dukát 1739 KB, Kremnica, Hal.552, Husz.1586, 3.367g, nep.stopa po oušku, zvlněný, vlas.rysky, patina

Vyvolávací cena: 17000,- CZK - Vydraženo: --.-

2021-06-11

2 Dukát 1765 KB/KD, Kremnica, N.70, Husz.1649, 6.936g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 26000,- CZK - Vydraženo: 26000,-

2021-06-11

Dukát 1822 A, Vídeň, 3.486g, nep.hr., nep.rysky, nep.zvlněný, pěkná patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 18000,-

2021-06-11

Dukát 1829 A, Vídeň, 3.486g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 34000,-

2021-06-11

Dukát 1832 A, Vídeň, 3.478g, dr.hr., vlas.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 13000,-

2021-06-11

Dukát 1796 bz - s madonou, Kremnica, 3.446g, dr.hr., nep.rysky, nep.zvlněný, patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

2021-06-11

Dukát 1815 B - se znakem, Kremnica, 3.487g, dr.hr., dr.rysky, patina

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 17000,-

2021-06-11

Dukát 1835 B - se znakem, Kremnica, 3.482g, dr.hr., vlas.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 30000,-

2021-06-11

Dukát 1795 E, Karlovský Bělehrad, 3.481g, nep.hr., dr.rysky R!

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 26000,-

2021-06-11

Dukát 1814 E, Karlovský Bělehrad, 3.489g, nep.hr., nep.rysky, nep.exc., pěkná patina

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 17000,-

2021-06-11

Dukát 1824 E, Karlovský Bělehrad, 3.498g, hr., vl.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 22000,-

2021-06-11

Dukát 1830 E, Karlovský Bělehrad, 3.416g, dr.hr., dr.rysky, dr.úhoz, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 10500,-

2021-06-11

Dukát 1833 E, Karlovský Bělehrad, 3.486g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 24000,-

2021-06-11

1/2 Sovráno 1822 V, Benátky, 5.560g, stopa po oušku, dr.hr., vlas.škr., rysky R!

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 9500,-

2021-06-11

4 Dukát 1848 A, Vídeň, 13.771g, s dobře opravenou stopou po závěsu, nep.hr., vlas.rysky, pěkná pat. R!

Vyvolávací cena: 60000,- CZK - Vydraženo: --.-

2021-06-11

1/2 Sovráno 1838 M, Milán, 5.580g, dr.hr., dr.rysky, patina R!

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

2021-06-11

40 Lira 1848 M - stoj. Italie, italský opis / 3-řádk. nápis ve věnci a opis, Cr.24 (raženo pouze 5875 ks), 12.875g, nep.stopa po oušku, nep.hr., nep.rysky RR!

Vyvolávací cena: 15000,- CZK - Vydraženo: 20000,-

2021-06-11

20 Lira 1848 M - stoj. Italie, italský opis / 3-řádk. nápis ve věnci a opis, Cr.23 (raženo pouze 4593 ks), 6.437g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!

Vyvolávací cena: 30000,- CZK - Vydraženo: 48000,-

2021-06-11

4 Dukát 1906, 13.877g, dr.hr., vlas.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 36000,- CZK - Vydraženo: 44000,-

2021-06-11

4 Dukát 1912, 13.970g, hr., vlas.rysky, nep.zvlněný, pěkná patina

Vyvolávací cena: 38000,- CZK - Vydraženo: --.-

2021-06-11

4 Dukát 1914 (raženo 103.000 ks), 13.966g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 34000,- CZK - Vydraženo: 46000,-

2021-06-11

Dukát 1854 A, 3.485g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 14000,- CZK - Vydraženo: 14000,-

2021-06-11

Dukát 1855 A, 3.488g, nep.nedor., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

2021-06-11

Dukát 1863 A, 3.479g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: 12000,-

2021-06-11

Dukát 1863 A, 3.489g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 11000,- CZK - Vydraženo: 14000,-

2021-06-11

Dukát 1874, 3.480g, mírně zvlněný

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

2021-06-11

Dukát 1876, 3.485g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 8500,- CZK - Vydraženo: 11000,-

2021-06-11

Dukát 1876, 3.470g, dr.hr., dr.rysky, škr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 11000,-

2021-06-11

Dukát 1885, 3.489g, nep.hr., nep.rysky

Vyvolávací cena: 11000,- CZK - Vydraženo: 13000,-

2021-06-11

Dukát 1888, 3.478g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 10000,-

2021-06-11

Dukát 1890, 3.495g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

2021-06-11

Dukát 1900, 3.494g, krásná patina

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 17000,-

2021-06-11

Dukát 1907, 3.493g, zvlněný, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 9500,- CZK - Vydraženo: 11000,-

2021-06-11

Dukát 1908, 3.476g, avers poškrábaný, dr.hr.

Vyvolávací cena: 8000,- CZK - Vydraženo: --.-

2021-06-11

Dukát 1911, 3.492g, dr.hr.

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 13000,-

2021-06-11

Dukát 1915 - novoražba, 3.490g

Vyvolávací cena: 4800,- CZK - Vydraženo: --.-

2021-06-11

Dukát 1915 - novoražba, 3.489g

Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 4500,-

2021-06-11

8 Zlatník 1870 (pouze 25.000 ks), 6.403g, nep.hr., vl.rysky R!

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 18000,-

2021-06-11

8 Zlatník 1872 (pouze 5.185 ks), 6.390g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř RR!

Vyvolávací cena: 44000,- CZK - Vydraženo: 110000,-