Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928 Sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, Sv.Václav s rytíři, Sign., Punc.987, Ag 34 mm, 20.1 g orig.etue
2019-11-09
Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1850,-