Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol, 1909 Poprsí Františka II. a Fr.Josefa zprava, opis / znak, opis Sign., Punc., Ag 45 mm, 39.69 g R!
2019-11-09
Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 7000,-