Výstava mincí - napodobenina dukátu Karla Roberta, 1954 Nesign., Nepunc., Ag 20 mm Oživení kremnického baníctva, Tombak 20 mm
2020-11-28
Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 220,-