Aukce ČSN pobočka Šumperk 28. listopadu 2020

Kříž - hospodářská a průmyslová výstava, 1885 Korunovaný znak v ozdobné kartuši, opis / letopočet ve vavřínovém věnci, Sign., Punc na hr., Ag 45 mm, 27,6 g

2020-11-28

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3600,-