V.Vančura - 20 let organizované numismatiky, 1980 Mistr Jan Hus zprava, nápis a opis /znak Tábora, opis Sign., Punc., Ag 900/1000, 42 mm, 29.1 g, BK.37/2, MF.A35/2a
2020-11-28
Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 1200,-