M.Knobloch - Karel IV. - 600. výročí úmrtí, 1978 Trůnící Karel IV. zpředu, opis a nápis / gotické "K", kružba, znaky, opis, Sign., Punc.750, Ag 40 mm, 29.69 g, BK.1/14, MF.A1/14a
2020-11-28
Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 800,-