Aukce ČSN pobočka Šumperk 28. listopadu 2020

Stříbrná lovecká medaile, 1723 Vidění sv.Huberta / orel sedící na lovecké trubce, opis Nesign., Nepunc., Ag 28,5 mm, 7,99 g, Sborník HK 1977, str.40, č.2

2020-11-28

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 7000,-