Ústřední hospodářská spol. pro Králov.české - Za zásluhy, b.l. Korunovaný český znak ve věnci, česko-něm.opis / alegorie, opis, Sign., Punc., Ag 53 mm, 53.56 g, Dob.28, Luk.610
Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2600,-