J.Jurčák - 10.výročí vzniku pobočky, 1980 Velkomoravský šperk, styliz. krajina, opis / znak města, nápis, Nesign., Nepunc., Ag 40 mm, 30.2 g, BK.41/1A
Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 440,-