Oertel Berlin - medaile na světovou válku, 1914 Portréty Fr.Josefa I. a Viléma II. proti sobě, opis / zbraně, 5řádk. nápis a opis, Sign., Punc., Ag 990/1000, 35.5 mm, 17.62 g, Zetz.3007 dr.rysky
Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2900,-