Radnitzky - Medaile na návrat císaře do Vídně, 1852 Hlava zleva, ratolesti, opis / triumfální brána, nápis a opis, Sign., Bronz 50 mm orig.dobová etue - částečně zlacená tém.
Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 3000,-