- 30 let pobočky v Jihlavě a 750 let horního práva, 1999 Klečící pregéř, opis / sedící alegorická postava ženy, v pozadí panorama města, opis, Sign.MS, Punc.986, Au 25 mm, 11.84 g

Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: 10000,-