Nesign. - medaile za zásluhy - mezinárodní filmový festival porota velké prémiové ceny TV MIFED 1966 ŽEna s filmovým pásem, opis / 2řádk.nápis na vavřínové snítce Punc.750, Au 44 mm, 43.86 g orig.etue s věnováním J.Khunovi

Vyvolávací cena: 32000,- CZK - Vydraženo: --.-