J.Šejnost - Antonín Švehla - 60 let narození, 1933 Poprsí zleva, opis / rozsévač zprava, znak, opis, Sign., Punc., Au 987/1000, 20 mm, 3.48 g tém.
Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: 40000,-