50 Haléř 2002 Kremnice - mincovní město Sign.VO, Oppl, Punc.999,9, Au 20 mm, 5 g orig.etue + kapsle + certifikát
Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5600,-