5 Koruna 1996 Kutná Hora - minc.město Sign.J.Harcuba, Punc.999,9, Au 23 mm, 7,77 g orig.etue + kapsle + certifikát
Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 10000,-