Aukce ČSN pobočka Šumperk 12. května 2018

Pichl - kutnohorský mincverk v Praze, b.l. Částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP Nepunc., Ag 21 mm, 1.70 g odstr.ouško, č.ned.

2018-05-12

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-