Aukce ČSN pobočka Šumperk 12. května 2018

Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928 Sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, Sv.Václav s rytíři, Sign., Punc.987, Ag 34 mm, 20.1 g

2018-05-12

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 2100,-