Aukce ČSN pobočka Šumperk 12. května 2018

Nesign. - stříbrný intronizační jeton, 30.VII.1871 V gotickém mezikruží znak kapituly / 8řádkový nápis, Nepunc., Ag 24 mm, 4.63 g, Don.4704, Ho.4909, Přib.698, Gr.189

2018-05-12

Vyvolávací cena: 2200,- CZK - Vydraženo: 3200,-