Kaps - 200.výročí 1.pěšího pluku - Opava, 1716 - 1916 Dvojportrét Karla VI. a Fr.Josefa I., opis / voják s puškou, opis, Sign., Punc., Ag osmihran 52x52 mm, 65.4 g, SJ.III.18 R! tém.
2017-11-11
Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: --.-