Menší peníz na korunovaci v Miláně, září 1838 Portrét, opis / lombardská koruna, nápis, Nesign., Nepunc., Ag 18 mm, 3.3 g, P.6/19, M.2586, H.3641, Nov.XVIII/G-9b tém.
2017-11-11
Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1000,-