Aukce ČNS Tábor 31. března 2018

Česká numismatická společnost - pobočka Tábor

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě malých pyramid 17. - 18. století 6,32 gr, 5,97 gr., 3,96 gr., 2,39 gr Phil 340, 4 ks

Vyvolávací cena: 850,- CZK - Vydraženo: 900,-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě dvojitého hřebínku, uprostřed rozděleného dvojitou čarou 17. - 18. stol. 71,47 gr

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 750,-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach ze světlého kovu 17. - 18. století 12,5 gr., 8,96 gr., 3,15 gr. Phil 41 "R", 3 ks

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach, vyřezaných do různých tvarů 17. - 19. století 5,34 gr., 5,88 gr., 6,17 gr., 4,43 gr Phil. 351 "R", 4 ks

2018-03-31

Závaží na zlatý prach s atypickým motivem 18. století 13,98 gr., 9,36 gr., 6,37 gr., 7,20 gr., 4 ks

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach, dvojitý hřebínek, v prostředním poli "spinka" 17. - 18. století 20,96 gr

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach s abstraktními motivy - spirála, had Phil. 70, 3 ks

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě delšího rohu, 55 mm 10,70 gr., Phil. 185

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach ve tvaru rámového štítu ( Frame work shield ) 18. sto- letí Phil. 168 krásná stará práce a patina, R

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 1600,-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě židličky "Asipim chair" 19 gr výška 42 mm 19. století Phil 193 krásná stará práce a patina, RR

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě slona 54,06 gr. 19. stol. Phil. 1490

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1600,-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě kance 55 gr. 19. století, R

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1200,-

2018-03-31

Votivní figurka slona s nataženým chobotem, výška 80 mm, délka 123 mm 165,73 gr, pěkná pat., R

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 1800,-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě lovce s puškou, vedle něho leopard Phil.8, R

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: 1800,-

2018-03-31

Votivní figurka koně se zdobeným postrojem, výška 107 mm, délka 133 mm, 196,35 gr, pěkná pat., R

Vyvolávací cena: 1800,- CZK - Vydraženo: 2200,-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě figurky držící na hlavě nádobu a opírající se o hůl 21,18 gr., výška 68 mm

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě figurky nalévající z tykve do misky 22,06 gr. výška 61 mm

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě figurky držící na hlavě svazek prutů, v ruce mačetu 20,70 gr., výška 62 mm

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 800,-

2018-03-31

Závaží na zlatý prach v podobě figurky držící na hlavě blíže neurčený před- mět a kouřící z dýmky 19,77 gr výška 67 mm

2018-03-31

Akan. Votivní figurka ( závaží ? ) v podobě muže v kaftanu s holí s půlmě- sícem 108 gr výška 90 mm pěkná stará patina, RR

Vyvolávací cena: 1600,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

Votivní figurka slona, drátky a litý kov 51 gr. 54 x 39 mm

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: 800,-

2018-03-31

Tenkostěnná tepaná mosazná krabička na zlatý prach 19. století 52 x 30 x 20 mm Phil 21 krásně zachovalá

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 1500,-

2018-03-31

10000 pesos 1992 Ag ME v kopané 1994 KM 39

2018-03-31

2 centimes 1886 A KM 49

Vyvolávací cena: 240,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

10 cents 1883 Ag KM 3 stopa po uchycení v ploše ?, R

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 600,-

2018-03-31

Přívěsek. Tři chameleoni na sobě, na nich sedí ženská a mužská postava 19. století 73 x 51 mm, R

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1100,-

2018-03-31

Přívěsek. Sedící postava na stočených hadech(?) 19. století 53 x 69 mm pěkná stará patina, R

2018-03-31

Přívěsek. Dva chameleoni na sobě 19. stol. 58 x 91 mm, pěkná pat.

2018-03-31

Přívěsek. Stočený had ze dvou kusů a jednou hlavou 82 x 58 mm 19.stol., pěkná pat.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

Přívěsek. Dva stočení hadi s krokodýlíma hlavami 119. stol. 93x50 mm

2018-03-31

Přívěsek. Stočený had s krokodýlí hlavou, pěkná pat.

2018-03-31

Nánožní manily s různým dekorem, velmi stará práce, 19. století 110 gr 112 gr, 2 ks

Vyvolávací cena: 900,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2018-03-31

Obdélníkový závěs s překříženým středem 50 x 60 mm ( bez závěsného oka ) W.Glar 194 / 01 krásná stará práce, R

2018-03-31

5000 dinár 1320 ( 1902 ) KM 976

Vyvolávací cena: 550,- CZK - Vydraženo: 800,-

2018-03-31

Ibichu Gin ( 1 bu stříbra ) 23 x 15 mm 8,61 gr Y: 16 a

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1200,-

2018-03-31

Shu - Gin Ag 15 x 9 mm Cr 12

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

2018-03-31

1 cent 1890 H KM 37

Vyvolávací cena: 180,- CZK - Vydraženo: 180,-

2018-03-31

5 dollar 2012 javorový list 1 oz 999 KM jako 187 spec., kapsle

2018-03-31

Sada 2 dollar medvěd,- bimetal, 1 dollar husa, 1 dollar 1911 - 2011 Kanad- ské národní parky ( zlaceno ), 50, 25, 10, 5, 1 cent vše 2011 speciel- ní koženkové pouzdro

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

Kamenný náramek vnější průměr 99 mm 147 gr

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

5 dirham 1312 Pa KM 7

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: 850,-

2018-03-31

Bz mince v podobě motyčky, t. zv. " Hoe Money " 195 x 71 mm Mitch 5495, R

2018-03-31

8 real 1808 TH minc. Mexiko city KM 110 v Av. nep. vryp, nep.ned.

2018-03-31

25 peseta 1968 XIX. OH 1968 - normální jazyk hada, střední kruh v dolní části nad levým, vpravo pod pravým kruhem KM 479.1

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

2018-03-31

1 onza 1985 Ag 999 KM 494.1

Vyvolávací cena: 480,- CZK - Vydraženo: 500,-

2018-03-31

2 dollar 2015 - Slavní fotbalisté. Poprsí Karola Dobiáše - MISTR EVROPY. Český text Ag 999, 40 mm, kapsle

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 550,-

2018-03-31

2 dollar 2015 - Slavní fotbalisté. Poprsí Miroslava Kadlece - VÍCEMISTR EVROPY. Český text Ag 999, 40 mm, kapsle

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 600,-

2018-03-31

2 dollar 2015 - Slavní fotbalisté. Poprsí Zdeňka Nehody - MISTR EVROPY. Český text Ag 999, 40 mm, kapsle

2018-03-31

20 heller 1916 T KM 15 a Y 10 a

Vyvolávací cena: 280,- CZK - Vydraženo: 440,-

2018-03-31

2 1/2 centimos 1904 Ag "Panama Pill" nebo "Panama Pearl" ve své době nejmenší mince světa KM 1 Y:5, nep.škr.

Vyvolávací cena: 340,- CZK - Vydraženo: 380,-