Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 31. října 2015

Medaile Bratislava, Chemické závody J.Dimitrova, BL - Dominantní stavby města, opis, sign./znak, opis. Br, šestihr.65 x 75, signována M. Ronai, etue

2015-10-31

Vyvolávací cena: 35,- CZK - Vydraženo: --.-