Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 31. října 2015

Karel IV., 600.výročí úmrtí 1978 - Trůnící Karel IV.zpředu, opis, nápis, sign./ gotická výzdoba, znaky, opis, sign. Ag40 - 0,900 punc. - 31g - BK.1/14

2015-10-31

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: 500,-