Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 29. dubna 2017

2017-04-29

Medaile Za obranu církevního státu v rakouských vojenských oddílech 1849, zlacená Br, zlacení částečně setřeno, žluto-bílá stuha

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-

2017-04-29

Hvězda na církevní (katolický) ornát s opisem "in hoc signo, vin ges", postříbřená, lak, packy na upevnění, vnější průměr 92, meziválečná

Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: 380,-

2017-04-29

Pamětní medaile na založení královské Akademie umění a věd., av. portrét královny Alžběty I., na rev. alegorie umění a věd a rok 1754, Ag50, bez puncu, sign. Dassier, drobné hrany

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2017-04-29

Pamětní britská medaile,vydaná k výročí 60 let vlády Jejího Veličenstva královny Alžběty II. v roce 1912., pozlacený br40

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2017-04-29

Odznak pro členy Společnosti Briského Červeného kříže, br, smalt, špendlík, meziválečné vydání, značka výrobce J.R.Gaunt, Londýn

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: 250,-

2017-04-29

Hvězda z pozlaceného stříbra, smalt, ve středu erb Velmistra lóže, za rok 1919, britský punc na rok 1918, 40 x 50, špendlík, výrobce Spencer Londýn

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-

2017-04-29

Dekorace na stuze za rok 1920, zlacené stříbro, smalt, ve středu erb Velmistra, britský punc na rok 1919, 40 x 47, jehla, výrobce Spencer Londýn

2017-04-29

Dekorace na stuze za rok 1921, zlacené stříbro, smalt, ve středu erb Velmistra, britský punc na rok 1920, 32 x 38, špendlík, výrobce Weeden a syn, Londýn

2017-04-29

Dekorace na stuze za rok 1924, zlacené stříbro, smalt, ve středu erb Velmistra, britský punc na rok 1923, 37 x 37, špendlík, výrobce Weeden a syn, Londýn

2017-04-29

Dekorace na stuze za rok 1924, zlacené stříbro, smalt, ve středu erb Velmistra, britský punc na rok 1923, 31 x 44, špendlík, výrobce Weeden a syn, Londýn

2017-04-29

Hvězda za rok 1927, zlacené stříbro, smalt, ve středu erb Velmistra Prince z Walesu, pozdějšího krále Eduarda VIII., 44 x 46, špendlík., výrobce Kenning a syn, Londýn, britský punc na rok 1926

2017-04-29

Dekorace na stuze za rok 1930, zlacené stříbro, smalt, ve středu erb Velmistra, britský punc na rok 1929, 35 x 47, špendlík, výrobce Kenning a syn, Londýn

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-

2017-04-29

Dekorace Bílá růže rodu York, na stuze za rok 1932, zlacené stříbro, smalt, ve středu Podvazkový řád, britský punc na rok1931, 36 x 37, šp., výr Spencer

2017-04-29

Dekorace na stuze za rok 1934, zlacené stříbro, smalt, ve středu erb Velmistra, britský punc na rok 1933, 36 x 44, špendlík, výrobce Kenning a syn, Londýn

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-

2017-04-29

Dekorace na stuze za rok 1936, zlacené stříbro, smalt, ve středu Řád Viktorie, britský punc na rok 1935, 34 x 34, špendlík, výrobce Bladon, Londýn

2017-04-29

Dekorace za rok 1938, zlacené stříbro, smalt,ve středu Podvazkový Řád spolu se zednářskými symboly, britský punc na rok 1937, 35 x 46, šp.,výr.Spencer, Londýn

2017-04-29

Pamětní medaile pro hrdiny Donbasu a Novoruska, na stuze

Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: 290,-

2017-04-29

Pamětní medaile mírového hnutí k 40.výročí založení 1949-1989 Holubice, letopočty, JS, NN, Br 60 v etuji

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 170,-

2017-04-29

50 let Trioly 1933-1983. 100 let výroby prádla. NN. JS, Bk70

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

2017-04-29

PCO (Připraven k civilní obraně), Br16x19, smalt, jehla + dtto Br18x23, lakován, jehla, Krubl.30.4.2

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: 10,-

2017-04-29

Odznak Julia Fučíka, Žk36x39 se zav.špendl., Krubl.29.1.2

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: 20,-

2017-04-29

Vojenské čepicové odznaky 4 různé kusy

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: --.-

2017-04-29

Sokolský odznak IX.všesokolský slet v Praze-Odznak s vlajkou-stuhou, na ní medaile M.Tyrše. Razily firmy F.Provazník a I.B.Pichl

2017-04-29

IV.středoškolské hry při X.všesokolském sletu 1938 - Překážkář nad překážkou, opis, sign.ŠTÁBLA F., odznak Br37 s trikolorou, zav.špendlík

Vyvolávací cena: 15,- CZK - Vydraženo: --.-

2017-04-29

"ZA VLAST". Tři polopostavy zprava s mečem, na rubu nápis Nezcizitelno majetek ČOS a výrobce Mincovna Kremnica, odznak Bk18x18 se zav.špendl.

Vyvolávací cena: 15,- CZK - Vydraženo: 15,-

2017-04-29

Československá spartakiáda 1975. Za zásluhy, NN - Styliz.cvičenec, 3 řád. nápis/lip.lístky, hvězda, 2 řád.nápis. Br60 stříbř.patin

2017-04-29

Českosl.spartakiáda 1980, za zásluhy - Emblém, vavřínová ratolest, svislé pruhy, sign.V.HOUSA/styliz.vlajka, lip.lístek, 4 řád.nápis. Br65

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 35,-

2017-04-29

Volejbal - Tři hráči při hře/zn.MM, Br32 s ouškem

2017-04-29

ČSTV - Za zásluhy o rozvoj čs.tělesné výchovy a sportu, BL, NN. Br30 stříbř.na závěsu se zavír.špendl.

2017-04-29

Odznak ČSTV, Žk20x25 se zavír.špendlíkem, v etuji

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 20,-

2017-04-29

Brůha - České slovo. Za sportovní zdatnost - Žena rozhazující noviny, nápis, sign./lipové ratolesti, 3 řád.nápis. Br30 s ouškem

2017-04-29

Olympijské hry Innsbruck 1976 - Bk16x30 s jehlou

2017-04-29

Masaryk T.G. – 85.narozeniny, 1935 (Španiel). Br50, Floss 45b, skvrny

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 50,-

2017-04-29

Odznak Jiskra, Pionýr, Mladý budovatel, STM 1960-1961, STM 1961-1962, stužky Mladý budovatel Celkem 8 kusů

2017-04-29

Junák, odznak Br35x50 se zavír.špendl.

2017-04-29

SSM - Instruktor pěší turistiky - Al 35 se zav.špendl.

Vyvolávací cena: 20,- CZK - Vydraženo: 120,-

2017-04-29

3 kusy různých pionýrských odznaků

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: 12,-

2017-04-29

Za aktivní práci v SSM. Žk35, zavír.špendlík

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: --.-

2017-04-29

25.výročí Vítězného Února 1948-1973 - 3 postavy, opis/hvězda, opis. Br30 se stuhou

2017-04-29

30.výročie oslobodenia Československa sovietskou armádou. Společně v boji za vítězství, Br30 na závěsu + stužka

Vyvolávací cena: 5,- CZK - Vydraženo: 10,-

2017-04-29

Zasloužilý pracovník ČKD Praha - Dva muži drží nad hlavou logo ČKD, opis/ logo ČKD na zeměkouli, nápis. Br60 stříbř.patin.

2017-04-29

Dvě polopostavy z praporem s nápisem l´Unitá/opis a 10 řád.nápis. Br29 s ouš.

2017-04-29

Vlajky USA (2x), ČSR (2x), znak ČSSR, odzn.Pravda vítězí 6 kusů

Vyvolávací cena: 10,- CZK - Vydraženo: 30,-

2017-04-29

5.V.1945 - Plamenný meč, lipov.ratolesti, Al 13x19mm s jehlicí +

2017-04-29

Čs.znak, plech26x23, dr.kor

Vyvolávací cena: 5,- CZK - Vydraženo: 20,-

2017-04-29

50 let letectví, Žk15x19 s jehlou, smalt 3 kusy

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-

2017-04-29

Letectví-budoucnost ČSR, odznak plast 20x16 s jehlou

2017-04-29

RČS (Republika Československá), , Br33x34, smalt, jeden úchyt odlomen + 50 let Českoslov. sociální demokracie. Věrni zůstaneme. Br 21x20mm, jehla + Československá sociální demokracie, klop.odznak Žk15x20 + 5.V.1945 SNR - Plamenný meč, plast 30x40, jehla + Květen 1945, pravda vítězí - Hradčany, spojenecké vlajky, plast 23x34, špendlík 5 kusů

Vyvolávací cena: 15,- CZK - Vydraženo: 40,-

2017-04-29

Československá sociální demokracie, klop.odznak Žk15x20 + dtto s jehlou + KSČ, Br14x15 s jehlou (2 ks) + 40 let Čs.strany nár.socialistické, BL(1937) - Tři postavy, 2 řád.nápis, sign.Lhoták. Br22x30 s jehlicí 5 kusů

Vyvolávací cena: 15,- CZK - Vydraženo: 20,-

2017-04-29

X.akademické světové zimní hry, 1953, Žk27 se zav.špendl. (3 kusy) + Fahnenweine Landesvolkstanzfest Loipersbach Bgld. 1965 (1 kus), Al 27x38 se zav.špendl.