Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 29. dubna 2017

Dekorace na stuze za rok 1924, zlacené stříbro, smalt, ve středu erb Velmistra, britský punc na rok 1923, 37 x 37, špendlík, výrobce Weeden a syn, Londýn

2017-04-29

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-