Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 27. června 2020
Česká Společnost Přátel Plastiky
2020-06-27
Odznak "Společnost Stříbrného kříže", bez letopočtu, postříbř., sign. Ges.Gesch. šp.
Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Miniatura Manifestu "Mým národům", kovové pouzdro se závěsem na krk, 22x24, postříbřený, obsahuje text na 24 listech, čelní strana s portrétem FJI, zadní strana s textem "Das Manifest des Kaisers 28. Juli 1914",
Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-
2020-06-27
Vídeňský příspěvkový kříž 1914, 2 kusy - s vodorovným špendlíkem a s ouškem pro zavěšení na krk, (mírně poškozený smalt u druhého) 2 ks
Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Velký čepicový odznak pro vysoké úředníky CK drah na českém území, odznak .je velmi vzácný, je nepoškozený, se 3 upín.závěsy, rozp. křídel 84 mm, RR!
Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Pamětní odznak "XXI. Okresní (župní) tělocvičná slavnost Maffersdorf " (Vratislavice n.Nisou), 18.-20.6.1914, sign. Augst, Jablonec n.Nis., BK 41 x 41, stužka (německá trikolora), špendlík
Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Odznak Sportovní klub "Žižkovan", postříbřený, kolem r. 1900, špendlík
Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Odznak Štýrský spolek ochrany lovu, Br o 41, černěný, špendlík
Vyvolávací cena: 380,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Odznak Hlava vojáka - Horského myslivce, pozlacený, 23x30, špendlík
Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 1100,-
2020-06-27
Alegorický odznak vojáků Trojspolku, barevný smalt, Br, 38x29, špendlík
Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 4200,-
2020-06-27
Odznak 62. pěšího pluku, barevný smalt, Br, 28x30, špendlík, výrobce Arkamvas
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1300,-
2020-06-27
Pamětní odznak 21. pěšího pluku, 1914-1916, 24x38, špendlík
Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Pamětní odznak Fondu vdov a sirotků 1916, 25x37, špendlík
2020-06-27
Pamětní odznak Zity Habsburské manželky císaře Karla I, 37x33, špendlík
2020-06-27
Pamětní alegorický odznak Isonzo Armee 1915, 29x43, špendlík
Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 650,-
2020-06-27
V. cena čtyřsoutěže KC Čechie 1901, Král. Vinohrady, postř.plech 40x49,stuha,etue
Vyvolávací cena: 1700,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Vojenská medaile "Za obranu republiky", br, stuha
Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: 250,-
2020-06-27
Tyrolská pamětní medaile na válku 1914 - 1918, br, stuha
Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 300,-
2020-06-27
Řád Svatého Jiří, 2. třída, pozlacený br, nová stuha, ražba z období 1. sv. války
Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 2200,-
2020-06-27
Pamětní medaile na carevnu Kateřinu II., av portrét zprava, rev alegorie, vítěz v Krymské válce a na Kubáni r.1783, zlac. Br 45, sign. Abrahamson - kopie
Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Pamětní medaile Ruské společnosti uměleckých fotografů na Mezinárodní výstavu Moskva 1908, av umělecký obraz a pod ním název společnosti, rev popis výstavy a po obvodu název spol., zlacený Br 45, bez sign., kopie
2020-06-27
Medaile „Za horlivost (userdie)“, typ z r.1894, Ag ?, bez puncu,
Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 140,-
2020-06-27
Nikolaj II., o 30, závěs na stuhe, drobné rysky, bez stuhy
Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 80,-
2020-06-27
Pamětní medaile na carevnu Kateřinu II., av portrét zprava, rev alegorie, vítěz
Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 100,-
2020-06-27
v Krymské válce a na Kubáni r.1783, zlac. Br 45, sign. Abrahamson - kopie
Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-
2020-06-27
Stuha k pamětnímu kříži Svatého Jiří, šíře 26
Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Pamětní medaile na „20 let odchodu vojsk z Afghanistánu“,
Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Medaile Ministersva obrany „Za upevňování bojového přátelství“, pozl. br
Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-
2020-06-27
Medaile „Za zásluhy o připojení Krymu k Rusku“, zlac. Br, stuha
Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: 290,-
2020-06-27
Pamětní medaile na 70. výročí vítězství v 2.světové válce 1945 - 2015,
Vyvolávací cena: 190,- CZK - Vydraženo: 190,-
2020-06-27
Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Medaile za boje v r.1940-1941, Epeiros, Albánie, Makedonie, Kréta,br 32, st.
2020-06-27
Odznak Pohraniční stráže, BK, výrobce M. Subotica,
Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Pamětní medaile na krále Alexandra, 10.6.1889, pozlacený br, o 37, ouško
Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 950,-
2020-06-27
Pamětní medaile na 30. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce 1939-45, pozlacený br, stuha
Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Pamětní medaile na 100. výročí klubu FC Barcelona 1999, BK 25
2020-06-27
Záslužná medaile krále Alfonsa XII, 1874, Br 34
Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 70,-
2020-06-27
Pamětní medaile Dělostřeleckého pluku Berslagen, 1960, br, stuha
Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 240,-
2020-06-27
Řád meče, rytíř, smalt, zlacené Ag,
Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Odznak Červeného kříže - Mezinárodní pomoci 1940, Br, 28 mm, připínací
Vyvolávací cena: 210,- CZK - Vydraženo: 210,-
2020-06-27
Odznak Červeného kříže - Mezinárodní pomoci 1940, Br, 32 mm, připínací
Vyvolávací cena: 210,- CZK - Vydraženo: 260,-
2020-06-27
Odznak člena Červeného kříže, olemovaný hedvábnou krajkou, 1942, připínací
Vyvolávací cena: 210,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Látkový odznak člena Červeného kříže, o 33, 1939, připínací
2020-06-27
Pamětní odznak na spojeneckou XV. Armádu, br plech 32x41, špendlík
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2200,-
2020-06-27
Pamětní alegorický odznak na společné boje R-U a tureckých jednotek,33x33,2 úch.
Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2400,-
2020-06-27
Záslužnáí medaile „Za obranu Doněckého letiště“, neudělená, BK, stuha
Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: 350,-
2020-06-27
Zálužná medaile „Za obranu Luhanska“, br, stuha
2020-06-27
Novoražba Pamětní medaile na prezidenta Wilsona, br 39
Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Pontifikační medaile papeže Jana Pavla II., 1979, zlacený kov, 50 x 60 mm, JS
Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: 1400,-
2020-06-27
Řád Svatého Jana, stupeň Sloužící bratr (Serving Brother), smalt, stuha,
Vyvolávací cena: 2500,- CZK - Vydraženo: --.-
2020-06-27
Novoražba Pamětní medaile na krále Edvarda VIII., BK 38