Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 27. června 2020

Česká Společnost Přátel Plastiky

2020-06-27

Odznak "Společnost Stříbrného kříže", bez letopočtu, postříbř., sign. Ges.Gesch. šp.

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Miniatura Manifestu "Mým národům", kovové pouzdro se závěsem na krk, 22x24, postříbřený, obsahuje text na 24 listech, čelní strana s portrétem FJI, zadní strana s textem "Das Manifest des Kaisers 28. Juli 1914",

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-

2020-06-27

Vídeňský příspěvkový kříž 1914, 2 kusy - s vodorovným špendlíkem a s ouškem pro zavěšení na krk, (mírně poškozený smalt u druhého) 2 ks

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Velký čepicový odznak pro vysoké úředníky CK drah na českém území, odznak .je velmi vzácný, je nepoškozený, se 3 upín.závěsy, rozp. křídel 84 mm, RR!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Pamětní odznak "XXI. Okresní (župní) tělocvičná slavnost Maffersdorf " (Vratislavice n.Nisou), 18.-20.6.1914, sign. Augst, Jablonec n.Nis., BK 41 x 41, stužka (německá trikolora), špendlík

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Odznak Sportovní klub "Žižkovan", postříbřený, kolem r. 1900, špendlík

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Odznak Štýrský spolek ochrany lovu, Br o 41, černěný, špendlík

Vyvolávací cena: 380,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Odznak Hlava vojáka - Horského myslivce, pozlacený, 23x30, špendlík

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 1100,-

2020-06-27

Alegorický odznak vojáků Trojspolku, barevný smalt, Br, 38x29, špendlík

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 4200,-

2020-06-27

Odznak 62. pěšího pluku, barevný smalt, Br, 28x30, špendlík, výrobce Arkamvas

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1300,-

2020-06-27

Pamětní odznak 21. pěšího pluku, 1914-1916, 24x38, špendlík

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Pamětní odznak Fondu vdov a sirotků 1916, 25x37, špendlík

2020-06-27

Pamětní odznak Zity Habsburské manželky císaře Karla I, 37x33, špendlík

2020-06-27

Pamětní alegorický odznak Isonzo Armee 1915, 29x43, špendlík

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 650,-

2020-06-27

V. cena čtyřsoutěže KC Čechie 1901, Král. Vinohrady, postř.plech 40x49,stuha,etue

Vyvolávací cena: 1700,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Vojenská medaile "Za obranu republiky", br, stuha

Vyvolávací cena: 250,- CZK - Vydraženo: 250,-

2020-06-27

Tyrolská pamětní medaile na válku 1914 - 1918, br, stuha

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 300,-

2020-06-27

Řád Svatého Jiří, 2. třída, pozlacený br, nová stuha, ražba z období 1. sv. války

Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 2200,-

2020-06-27

Pamětní medaile na carevnu Kateřinu II., av portrét zprava, rev alegorie, vítěz v Krymské válce a na Kubáni r.1783, zlac. Br 45, sign. Abrahamson - kopie

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Pamětní medaile Ruské společnosti uměleckých fotografů na Mezinárodní výstavu Moskva 1908, av umělecký obraz a pod ním název společnosti, rev popis výstavy a po obvodu název spol., zlacený Br 45, bez sign., kopie

2020-06-27

Medaile „Za horlivost (userdie)“, typ z r.1894, Ag ?, bez puncu,

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 140,-

2020-06-27

Nikolaj II., o 30, závěs na stuhe, drobné rysky, bez stuhy

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 80,-

2020-06-27

Pamětní medaile na carevnu Kateřinu II., av portrét zprava, rev alegorie, vítěz

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 100,-

2020-06-27

v Krymské válce a na Kubáni r.1783, zlac. Br 45, sign. Abrahamson - kopie

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: 30,-

2020-06-27

Stuha k pamětnímu kříži Svatého Jiří, šíře 26

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Pamětní medaile na „20 let odchodu vojsk z Afghanistánu“,

Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Medaile Ministersva obrany „Za upevňování bojového přátelství“, pozl. br

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-

2020-06-27

Medaile „Za zásluhy o připojení Krymu k Rusku“, zlac. Br, stuha

Vyvolávací cena: 290,- CZK - Vydraženo: 290,-

2020-06-27

Pamětní medaile na 70. výročí vítězství v 2.světové válce 1945 - 2015,

Vyvolávací cena: 190,- CZK - Vydraženo: 190,-

2020-06-27

Vyvolávací cena: 160,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Medaile za boje v r.1940-1941, Epeiros, Albánie, Makedonie, Kréta,br 32, st.

2020-06-27

Odznak Pohraniční stráže, BK, výrobce M. Subotica,

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Pamětní medaile na krále Alexandra, 10.6.1889, pozlacený br, o 37, ouško

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 950,-

2020-06-27

Pamětní medaile na 30. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce 1939-45, pozlacený br, stuha

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Pamětní medaile na 100. výročí klubu FC Barcelona 1999, BK 25

2020-06-27

Záslužná medaile krále Alfonsa XII, 1874, Br 34

Vyvolávací cena: 70,- CZK - Vydraženo: 70,-

2020-06-27

Pamětní medaile Dělostřeleckého pluku Berslagen, 1960, br, stuha

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 240,-

2020-06-27

Řád meče, rytíř, smalt, zlacené Ag,

Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Odznak Červeného kříže - Mezinárodní pomoci 1940, Br, 28 mm, připínací

Vyvolávací cena: 210,- CZK - Vydraženo: 210,-

2020-06-27

Odznak Červeného kříže - Mezinárodní pomoci 1940, Br, 32 mm, připínací

Vyvolávací cena: 210,- CZK - Vydraženo: 260,-

2020-06-27

Odznak člena Červeného kříže, olemovaný hedvábnou krajkou, 1942, připínací

Vyvolávací cena: 210,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Látkový odznak člena Červeného kříže, o 33, 1939, připínací

2020-06-27

Pamětní odznak na spojeneckou XV. Armádu, br plech 32x41, špendlík

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 2200,-

2020-06-27

Pamětní alegorický odznak na společné boje R-U a tureckých jednotek,33x33,2 úch.

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2400,-

2020-06-27

Záslužnáí medaile „Za obranu Doněckého letiště“, neudělená, BK, stuha

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: 350,-

2020-06-27

Zálužná medaile „Za obranu Luhanska“, br, stuha

2020-06-27

Novoražba Pamětní medaile na prezidenta Wilsona, br 39

Vyvolávací cena: 30,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Pontifikační medaile papeže Jana Pavla II., 1979, zlacený kov, 50 x 60 mm, JS

Vyvolávací cena: 750,- CZK - Vydraženo: 1400,-

2020-06-27

Řád Svatého Jana, stupeň Sloužící bratr (Serving Brother), smalt, stuha,

Vyvolávací cena: 2500,- CZK - Vydraženo: --.-

2020-06-27

Novoražba Pamětní medaile na krále Edvarda VIII., BK 38