Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 26. října 2013

Novotný Št., návrh Jan Čáka - Dvořák Antonín, 100.výr.úmrtí 2004 Hlava zpředu, opis, sign./kostel, hudeb.nástroje, les, 11 řád.nápis Ag 60mm-0,925 punc-141,9g, vyd.ČNS Příbram, nep.škrce, tém.

2013-10-26

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: --.-