Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 25. října 2014

Radostné vánoce, BL - Klanění tří králů, 2 řád.slovensko-něm.opis, sign./hořící svíce, 2 řád.slovensko-německý opis. Ag40-0,900 punc.-38,6g- v kapsli, nep.škrce

2014-10-25

Vyvolávací cena: 450,- CZK - Vydraženo: 450,-