Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 25. října 2014

Dukát Karla IV. - portrét Karla nad Av a Rv dukátu / dívka s chlapcem drží zarámované poprsí Karla, zlacená a stříbřená měď 70mm, kapsle

2014-10-25

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-