Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 22. 10.2016

2016-10-22

Pražská pečeť cca 14.stol.- SIGILLUM CIVIUM PRAGENSIUM, kopie, červená hmota 73mm, patina

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: --.-

2016-10-22

Denár sv.Václava, milénium 929-1929, sign.Šejnost, Ag 22

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 110,-

2016-10-22

Čertův dukát,hlava čerta,opis/hlava čerta,opis,CuZn37

Vyvolávací cena: 60,- CZK - Vydraženo: --.-

2016-10-22

Vídeň - Jídelna C.a K. Ředitelství Severní železnice, 1 Heller, osmihran18, Vídeň - Městské dráhy 1938, žeton Cu22, 2ks

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 100,-

2016-10-22

Hrací známka?,cca 1880-portrét FJI, vavřín.ratolesti/Rak.orel,opis, CuZn30

2016-10-22

Pivovar Velké Popovice - známka na 1 pivo/kozel s pulitrem, BK28

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 700,-

2016-10-22

Zámecký pivovar Těšín 1846 - 125 let, věž/sud, PL, BK 50, n.hry

2016-10-22

Kyjov - Spolek sklářů, známka 1 L (piva), ŽK plech 25x25

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-

2016-10-22

Pivovar Eberl-Faber Mnichov 1593, 300 let pivovaru, stojící divočák/z pulitru pijící muž, starý podložní lístek, BK42

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: --.-

2016-10-22

Čs.Budějovice - Restaurace u Ortů, 7 žranice 1896, visící prase, zlac.plech41

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 3800,-

2016-10-22

Dřevčice - tvrz, žeton v podobě praž.groše (údajně na pivo), Cu31, n.nedoaž.

Vyvolávací cena: 50,- CZK - Vydraženo: 50,-

2016-10-22

Chotěboř - spolek Doubravan, svěcení praporu 13.9.1863, BK23, dírka

2016-10-22

Olomouc - Blaha, Hodiny u Kukačky, 5%sleva, Br23, skvrny

2016-10-22

Dětenice - Alois Šifta pekařství, 3 klasy, nápis, opis/AŠ, BK30

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: --.-

2016-10-22

Pardubice - Rolnické družstvo, pekárna/5 kg chleba, BK35, téměř

Vyvolávací cena: 90,- CZK - Vydraženo: --.-

2016-10-22

Medailka, FJI+Vilém II.,vavř.ratolest/Viribus Unitis,ratolesti, Fe31,kor.,ouško

2016-10-22

Medailka, cca1910, FJI/Vilém II.,opisy,neurčeno,Br28,m.o.,n.ťuk.,n.kor.

2016-10-22

Berndordorf - Metallwarenfabrik, Consum Anstalt, 1 Krone, Ni26, St.,hr.

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 200,-

2016-10-22

Německo - hrací žetony cca 1890, dubové ratolesti, JETON/ /karta srdcového krále, dtto/karta kárového krále, zlacená Br25, 2ks

2016-10-22

ČSR - medailka, štěstí do života v jubil.roce/čtyřlístek 1918-1948, Zn23

2016-10-22

Fotbal - Světový pohár 1990, míč,opis/fotbal.hráč, Skotsko, BK27

2016-10-22

ČNB + ČM + Slovensko, neurčeno, žetony BK + ŽK 24 + bimetal 22, 3ks

2016-10-22

Plzeň - medailka ražená ze střechy věže chrámu sv.Bartoloměje, Cu33

2016-10-22

Jáchymov - Radiové lázně, napodobenina tolaru, patinov. BK40, síla 3,2mm

2016-10-22

Praha - restaurace Zlatý Důl, hornická lampa/lilie,opis,žeton ŽK41,Cu24,2ks

Vyvolávací cena: 140,- CZK - Vydraženo: --.-

2016-10-22

Praha - restaurace Zlatý Důl, hornická lampa/lilie, opis, žeton Cu24

2016-10-22

Rádio Blaník - pamětní mince 2009 na 10 let rádia, Sn32

2016-10-22

Praha - Obecní dům 30.4.1997/FJI, opis, žeton na znovuotevření ŽK42

2016-10-22

Praha - matka měst, Karlův most, Hradčany/milénium 2000, žeton, ŽK35

2016-10-22

Praha - matka měst 2000, Karlův most, Hradčany/opis ČR, lev, Cu35

2016-10-22

Praha - EURO / 1.1.1999,nápis, medailka na zavedení euroměny, ŽK34

2016-10-22

Hradec Králové - Pedagogická fakulta, kniha s lipovou ratolestí, lak.ŽK45

2016-10-22

Německo - Teutoburský les, 50.výr.pomíku Hermanns 1875-1925, BK33

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 80,-

2016-10-22

Itálie - papež Jan XXIII./J.F. a Robert Kennedy, medaile s ouškem, Br32

2016-10-22

Rusko - 2 Putinki 2005, Monětnyj Dvor, mince na slané pečivo, ŽK23

2016-10-22

Washington - J.F.Kennedy,opis/budova Center for Performing Arts, ŽK29

2016-10-22

USA - 100 let sochy Svobody 1886-1986, dolarová medaile v etui, Br39

2016-10-22

100 let automobilky Laurin - Klement 1895-1995, stříbř.Br30, etue

2016-10-22

Rudolf Kremlička - poprsí zleva, návrh na medaili, sign.L.Havelka 1974, na hraně .LH.05., Rv. Razítko Havelky, bílá hmota 115mm, dírka na zavěšení

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: --.-

2016-10-22

Pamětní medaile "Ústřední půjčovna filmů Praha", sign. Kolářský, Br71, JS

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 260,-

2016-10-22

Pamětní medaile na 85. narozeniny T.G.Masaryka, sig. Španiel, Floss: 42, matově patinované Ag 60mm

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 650,-

2016-10-22

Sokolská plaketa "Předsletové tělovýchovné slavnosti čs. škol v Praze 1947", sign. Jan Jiříkovský, Br52 x 77,

Vyvolávací cena: 100,- CZK - Vydraženo: 120,-

2016-10-22

Pamětní medaile "XI. Všesokolský slet 1948 - Závody čs. obce sokolské", sign. Brůha, postríbř. BK40

Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 150,-

2016-10-22

Pamětní medailka na Bedřicha Smetanu, Ag22, ouško, v papírové etui

2016-10-22

Pamětní medaile ČVUT Praha na prof.Dr.Viktora Felbera, postříbř. Br81, sign. Stejskal, původní etue

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-

2016-10-22

Pamětní medaile 1. čs. vědce, laureáta Nobelovy ceny, Jaroslava Heyrovského, Br80, vydala ČSAV v roce 1990, původní etue

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 380,-

2016-10-22

Pamětní medaile na 100. výročí narození Josefa Jungmanna 1873, Br.41, sign. V.Kříž

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-

2016-10-22

Záslužná medaile CK Zemědělské společnosti Wien na "Všeobecnou výstavu zemědělství a lesního hospodářství Wien 1870", Ag 98,26g, ovál 68 x 82, signovaná Janer, na hraně zn. ražebny J.C., drobné hrany

Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: --.-

2016-10-22

Pamětní medaile na návštěvu Božího hrobu císařem FJI (9.11.1869), Br72, sign. J.Tautenhayn

2016-10-22

Medaile "Za zásluhy o zemědělství",Ag 34,08g, bez ouška, Mar433b

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-