Aukce ČSN pobočka Šumperk 28. listopadu 2020
2020-11-28
Výstava mincí - napodobenina dukátu Karla Roberta, 1954 Nesign., Nepunc., Ag 20 mm Oživení kremnického baníctva, Tombak 20 mm
Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 220,-