Aukce ČSN pobočka Šumperk 28. listopadu 2020

2020-11-28

Šmakal - okresní hospodářská výstava 8.-10.9.1906 Hospodářská zvířata a stroje, opis / korunovaný český lev, opis Sign.Šmakal Praha, Punc.na hr., Ag 46 mm, 24,67 g

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: 8000,-