Aukce ČSN pobočka Šumperk 28. listopadu 2020
2020-11-28
Kříž - hospodářská a průmyslová výstava, 1885 Korunovaný znak v ozdobné kartuši, opis / letopočet ve vavřínovém věnci, Sign., Punc na hr., Ag 45 mm, 27,6 g
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 3600,-