Aukce ČSN pobočka Šumperk 28. listopadu 2020

2020-11-28

V.Vančura - 5 let obnovení činnosti pobočky, 1978 Koruna, dvojitý opis / korunov. český lev v perlovci Sign., Punc.900, Ag klipa 30x30 mm, 9.78 g, BK.37/1, MF.A35/1a

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 900,-